Wpisy

 • poniedziałek, 17 października 2011
  • Rozbijacz kobiecych głów

   istnieją różne kategorie mężczyzn. Są więc łamacze kobiecych serc, a są też rozbijacze kobiecych głów.

   Jadę sobie w piątek rowerkiem Alejami Jerozolimskimi (to w Warszawie, gdybyś nie wiedział), dojeżdżam do skrzyżowania z Popularną i widzę, jak kłócą się blachosmrodziarze. Cóż, takie kłótnie to norma, blachosmród jest bowiem źródłem nerwów i frustracji. No bo zobacz, oglądasz reklamy i widzisz pięknego blaszaka pomykającego pustą drogą na tle dziewiczej przyrody, a co masz na codzień? Wiecznie zakorkowane jezdnie, duże koszty eksploatacji, hałas i smród. Bo nie tylko ty, uwiedziony piękną reklamą, wpadłeś na to, aby kupić sobie blachosmroda. Tysiące innych osób tez na to wpadło i wszyscy zostaliście wyciulani. To musi boleć.

   A więc kłócą się ci blachosmrodziarze i nagle słyszę męski głos: "Bo zaraz ci ten twój łeb rozpier..., szmato jeb...". Po czym blachosmród, z którego wnętrza dobiegł ten tekst, rusza naprzód, omija korek pasem do skrętu w lewo i wbija się z powrotem do korka, gdy pas do skrętu się kończy. A więc chwilowo nie widzę Pana Rozbijacza, widzę za to adwersarza, którym okazuje się jakaś bidna babeczka w okularach. No to pięknie jej Pan Rozbijacz powiedział, tak po męsku!

   Gębę Pana Rozbijacza też wkrótce widzę, bo utknął w korku. No cóż, młody dresik, twarz ewidentnie nieskażona myślą, za to pięści ma z pewnością mocne i niejedną głowę potrafiłby rozbić, może nawet już rozbił? W dżungli poradziłby sobie taki bez problemu, ale w tej prawidzwej, afrykańskiej. W dżungli miejskiej stoi nabuzowany w korku, tak jak tysiące innych blachosmrodziarzy. Patrzę na niego i jadę dalej swoim rowerkiem, a on stoi. Wkróce mam go daleko za plecami.

   A morał z tego taki - czy naprawdę warto grozić komuś rozbiciem głowy albo wręcz ją rozbijać tylko po to, aby i tak koniec końców poruszać się swoim blachosmrodem wolniej, niż zwykły prymitywny rowerek?

   Blachosmrodziarzu, puknij się w łeb.

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (4) Pokaż komentarze do wpisu „Rozbijacz kobiecych głów”
   Tagi:
   brak
   Autor(ka):
   rower.zdrower
   Czas publikacji:
   poniedziałek, 17 października 2011 11:42